Рік тому, з введенням воєнного стану, з метою посилення заходів безпеки на території Остерської міської територіальної громади, було створено добровольче формування Остерської територіальної громади №1.

До складу формування ввійшли добровольці, які виявили своє бажання і свою громадську позицію безкоштовно допомагати громаді в складний  для неї час.

Членами ДФТГ проведена величезна робота: це і добові чергування по території громади (працює 5 змін патрульних), це тісна співпраця з військовими на чергуванні на блокпостах та по території громади; це допомога поліції у виявленні порушників правопорядку.

Члени добровольчого формування  організовували і будували блокпости в усіх населених пунктах; цілодобово чергували в укриттях, брали участь у затримці членів ворожих диверсійних груп,  в евакуації постраждалих з територій воєнних дій; допомагали в організації прийому біженців; забезпечували харчування військовослужбовців; допомагали копати окопи, будувати бліндажі.

Станом на сьогоднішній день, добровольче формування реорганізовано в громадське формування по охороні громадського порядку «Добровільна народна дружина». 

Тож, дякуємо вам,  наші добровольці і помічники, за відданість своїй справі, за відповідальність, за вміння допомагати іншим, за почуття високого обов’язку захищати рідний край!