Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ПОНОМАРЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 29 листопада 1961 року в місті Остер Козелецького району Чернігівської області.

В 1978 році закінчив Остерську середню школу №1.

В 1983 році закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут ім. П.Л.Погребняка.

З 1983 по 1987 роки працював головним ветеринарним лікарем колгоспу "Заповіт Леніна".

З 1987 по 2008 рік працював головою правління колгоспу "Жовтень" та директором ЗАТ "Лан" с. Пархимів Козелецького району.

З 2008 по 2010 роки працював головним ветеринарним лікарем Козелецького району.

З 2010 по 2014 роки працював  головою Козелецької районної Ради.

Одружений. Має двох дорослих синів.

Графік прийому громадян:

1-й і 3-й понеділок кожного місяця з 10.00 по 13.00 каб. 15.

тел. (04646) 4-32-52

email: oster-rada@ukr.net

Завдання та обов`язки

1. Забезпечує виконання повноважень виконавчих органів міської ради з питань реалізації державної економічної політики, виконання повноважень виконавчих органів міської ради у галузі бюджету, фінансів, виконання заходів економічного розвитку, забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств, ефективного використання усіх видів енергоносіїв та зменшення їх використання за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій, сприяє розвитку ринків товарів та послуг, державної регуляторної політики, демонополізації, приватизації та реструктуризації господарюючих суб`єктів, сприяє залученню інвестицій та формуванню позитивного іміджу громади.

2. Забезпечує підготовку до розгляду міською радою проєктів міського бюджету та звіту про його виконання, змін до міського бюджету.

3. Координує роботу комісій  з питань забезпечення наповнення бюджету, ефективного використання бюджетних коштів, розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету.

4. Координує роботу комісій щодо залучення додаткових надходжень коштів до міського бюджету та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів для виконання спільних проєктів із фінансування комунальних підприємств, установ і організацій, що стосується спільних інтересів  територіальної громади.

5. Бере участь у розробці балансу фінансових ресурсів громади, аналізує і визначає тенденції розвитку фінансової бази громади.

6. Вносить пропозиції щодо укладання в установленому законодавством порядку договорів з іноземними партнерами на придбання продукції, виконання робіт або надання послуг за рахунок наявних коштів.

7. У межах чинного законодавства відає питаннями:

- промисловго виробництва, захисту вітчизняних виробників;

- торгівельного і побутового обслуговування населення;

- енергозбереження в підвідомчих бюджетних установах і організаціях;

- управління майном територіальної громади, зокрема, у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження комунального майна;

- розвитку підприємництва, формування та реалізації єдиної державної політики у сфері розвитку ринкових структур та малого і середнього підприємництва.

8. Забезпечує комплексний розвиток будівництва і земельних відносин; координацію діяльності суб`єктів містобудування щодо комплексного розвитку території, планування, забудови і реконструкції населених пунктів громади, виконання планів будівництва, транспортного та житлово-комунального господарства населених пунктів громади, а також розробку і реалізацію цільових програм, направлених на покращення якості транспортної системи населених пунктів громади, житлово-комунальних послуг, технічного стану житла.

.