Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує

Дата: 17.11.2020 14:48

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін?юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.

Форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення  вводяться в дію з 01.01.2021 рокупочинаючи зі звіту за звітний 2020 рік.

З метою доведення змін у чинному законодавстві в частині подання звітності до Фонду соціального захисту інвалідів до керівників та посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, та ведуть господарську діяльність на території об’єднаної громади просимо розмістити дану інформацію та додатки до неї на власному офіційному веб-сайті, а також при проведенні сесій обов?язково звернути увагу керівників на відповідну інформацію.

Телефон для довідок: 77 – 88- 71.