Податкові новини

Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями

Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою. Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає, що це шахрайство та закликає платників податків не піддаватися на провокації.  У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами просимо одразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

09:21 20.10.2021

Увага! Шахраї вимагають кошти у підприємців!

Вкотре на території Чернігівської області активізувалися телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців. Невідомі особи телефонують суб’єктам господарювання від імені начальника Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області та пропонують вирішити питання з податковою перевіркою, яка нібито буде проводитися Головним управлінням ДПС у Чернігівській області.

10:23 01.10.2021