ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 31.12.2020 08:55

З радістю повідомляємо вам, що дякуючи співпраці народного депутата Бориса Приходька, Чернігівської облдержадміністрації та Остерської міської ради, погашено заборгованість  в сумі 2,1 млн. гривень за опалювальний період  2019-2020 років Остерської міської лікарні!

Також повідомляємо вам, що для відповідної організації роботи лікарні, міською радою було закуплено оргтехніку для лікарів вторинної ланки на суму 50 тисяч гривень!

З належною до Вас пошаною, міська рада