Привітання Остерського міського голови Леоніда Мисливця з Новим роком

Дата: 31.12.2020 10:12

ДОРОГІ  ЖИТЕЛІ   ОСТЕРСЬКОЇ  ГРОМАДИ!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, творчі успіхи, принесе з собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаю, щоб у Новому році у кожного із вас горів вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та нових можливостей.

Нехай ці чудові зимові свята додадуть життєвих сил та окрилять душу!

Хочу всім вам подякуватти за підтримку і співпрацю, та сподіваюся на їх успішне продовження. Нам потрібно буде багато всього зробити для удосконалення і розбудови нашої громади, по підвищенню рівня якості життя людей.

Завершується рік - насичений, напружений, плідний - різний. У кожного він пройшов по-своєму, багато чого довелося пережити. Але не будемо засмучуватися, адже на заміну йому прийде новий!

Хай Різдво увійде у ваші оселі з добром, злагодою, достатком і натхненням для нових здобутків, хай подарує яскраву, красиву казку і вірне кохання!

Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи!

Зичу міцного здоров`я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам!

Гарних вам Новорічних та Різдвяних свят!

З Новим 2021 роком!