У 2019 році Остерська міська територіальна громада взяла участь у Програмі «U-LEAD з Європою».

Раунд   3   Фази:   впровадження    напряму   з   покращення якості надання   адміністративних   послуг   для населення, що фінансується Європейським Союзом  та його країнами - членами:  Данією, Естонією, Німеччиною,  Польщею  та  Швецією  та  реалізується  на  замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

Громада у заявці зробила запит на: інституційну допомогу, меблі, комп’ютерну техніку, інформаційну систему ПК ЦНАП (Вулик).

Відповідно до технічного завдання було виконано всі вимоги, які були поставлені перед Громадою.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

І  ось  є  перший  результат:  28  січня 2021 року Громада отримала від    Програми    «U-LEAD  з  Європою»   меблі   для   Центру   надання адміністративних послуг Остерської міської ради.