Центр надання адміністративних послуг Остерської міської ради повідомляє:

Дата: 29.01.2021 14:14

У 2019 році Остерська міська територіальна громада взяла участь у Програмі «U-LEAD з Європою».

Раунд   3   Фази:   впровадження    напряму   з   покращення якості надання   адміністративних   послуг   для населення, що фінансується Європейським Союзом  та його країнами - членами:  Данією, Естонією, Німеччиною,  Польщею  та  Швецією  та  реалізується  на  замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

Громада у заявці зробила запит на: інституційну допомогу, меблі, комп’ютерну техніку, інформаційну систему ПК ЦНАП (Вулик).

Відповідно до технічного завдання було виконано всі вимоги, які були поставлені перед Громадою.

І  ось  є  перший  результат:  28  січня 2021 року Громада отримала від    Програми    «U-LEAD  з  Європою»   меблі   для   Центру   надання адміністративних послуг Остерської міської ради.