Про початок перевіки спеціалістів міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Дата: 05.02.2021 12:20

02 лютого 2021 року в Остерській міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», головного спеціаліста Фінансового відділу Остерської міської ради.

Копія заяви Дубинської О.А. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», додається.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік  Дубинської О.А. подана шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, інформація за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/documents/60c3a150-bd8b-4687-8e41-52254a8b8fab

02 лютого 2021 року в Остерській міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», спеціаліста Фінансового відділу Остерської міської ради.

Копія заяви Мешенко О.В. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», додається.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік  Мешенко О.В. подана шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, інформація за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/documents/ccf51514-a036-4759-bf2a-a1721ff4255a.