ПРО УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ "ОРГАНІК ІНВЕСТ"

Дата: 19.02.2021 14:55

25.02.2021 року з 11.00 у м. Чернігові (в змішаному форматі: он-лайн та оф-лайн) відбудеться Чернігівський регіональний форум «Органік Інвест», на якому розглядатимуться питання розвитку органічного виробництва в області та Україні, можливостей реалізації органічної продукції, сертифікації органічного виробництва, законодавства про обіг органічної продукції та нагляду за його дотриманням, питання фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

В режимі он-лайн до участі у Форумі запрошуємо посадових осіб територіальних громад, районних державних адміністрацій, представників сільськогосподарської галузі (підприємств, фермерів, особистих селянських господарств тощо).

Остерська міська рада просить бажаючих звертатися до Фінансового відділу ради (Дубинська Олена Анатоліївна, тел. 4-34-05) для реєстрації до 13.00 години 22 лютого 2021 року. Для реєстрації потрібно надати такі дані: прізвище, ім`я, по батькові;  назву підприємства; контактний телефон учасника.