Новини Управління соціального захисту населення Чернігівської РДА

Дата: 11.03.2021 10:50

Відділ з питань реалізації державної соціальної політики №2 управління соціального захисту населення Чернігівської райдержадміністрації ( далі - відділ) повідомляє, що у зв`язку з встановленням в лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, відділом проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, виставлення громадянам вимоги щодо повернення надміру перерахованої (виплаченої) суми житлової субсидії за січень 2021 року буде відтерміновано до завершення опалювального періоду.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахування пільг житлової субсидії за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань за березень, а за потреби - за квітень 2021 року.