Служба зайнятості інформує:
за 2 місяці – близько 2 тисяч працевлаштованих
Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, з них 35 % - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.
Лави безробітних в області поповнили майже 5 тисяч громадян – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості протягом двох місяців поточного року. Загалом же на обліку перебували та отримували послуги 17,8 тисяч безробітних. З них 1,1 тис. - працевлаштовано, 0,4 тис. - скеровано на професійне навчання, 0,2 тис. - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 березня 2021 року в області налічувалось 14,2 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,1 тис. працівників. Отож на кожне вільне робоче місце претендувало 13 осіб.
Email *
Пароль *
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Буде надіслано електронний лист із підтвердженням
Номер телефону *
Потребує підтвердження через SMS
Повторіть пароль *
- надаю згоду на обробку персональних даних
Вже зареєстровані? Увійти
Email зареєстрованого користувача *
Результат з прикладу *
Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь
Email посадової особи
Пароль (надає адміністратор сайту)
Email / Логін *