Звернення голови міської ради Леоніда МИСЛИВЦЯ

Дата: 01.06.2021 14:09

Шановні громадяни!

До міської ради звертаються жителі Остерської та Деснянської ОТГ щодо будівництва в районі озера Солонецьке.

Комісія міської ради перевірила інформацію, донесену населенням громад. За результатами перевірки складено акт щодо порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства України на території, прилеглій до озера Солонецьке.

Комісією було встановлено:

1.Земельна ділянка перебуває у власності громадянина Неліна Андрія Анатолійовича, кадастровий номер 7422010400:31:254:0001, цільове призначення 01.03 для ведення особистого селянського господарства,площа 1,66 га( Інформація Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку).

2.Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Неліну А.А. було розроблено на підставі наказу Головного управління Держгеокодастру у Чернігівській області у 2016 році.

3.Міська рада щодо погодження чи передачі ділянки у власність жодного відношення не має.

4.На даній земельній ділянці проводяться будівельні роботи: вирито котлован, облаштовано залізобетонну конструкцію невстановленого типу, 2 колодязі із залізобетонних кілець з кришками та свердловину для водозабору.

Після перевірки комісією міської ради було направлено листи до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Чернігівській області від 22.04.2021  №175/03-08, Чернігівській обласній державній адміністрації до штабу з координації роботи щодо протидії екологічним загрозам та порушенням вимог природоохоронного законодавства на території області від 22.04.2021 №176/03-08, начальнику відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області Домарацькому А.М. від 22.04.2021 року № 54/03-09, Державній екологічній інспекції у Чернігівській області від 22.04.2021 року № 177/03-08.

З повагою Леонід МИСЛИВЕЦЬ.

Відповіді на листи-звернення міської ради додаються за посиланням: