Запрошення на ярмарку у м. Мена

Дата: 07.06.2021 14:01

Шановний Леоніде Олександровичу!

Запрошуємо Вас та жителів Вашої громади відвідати щорічний Троїцький ярмарок, який традиційно проводиться в місті Мена у День Святої Трійці. На ярмарку представляють свої товари, послуги, технології підприємці нашого краю.

19 червня 2021 року відбудеться фестиваль гончарного мистецтва «Куманець», 20 червня – великий Троїцький ярмарок.

У програмі – виставки-продажі, фестивалі, конкурси, майстер-класи, виступи аматорських художніх колективів та зірок, спортивні змагання та естафети, подарунки та пригощання! А також – безпрограшна лотерея!

Гість ярмарку – рок-гурт «Kozak System»!

Просимо довести цю інформацію до жителів громади та розмістити на офіційному сайті!

Щиро сподіваюся, що Ви знайдете корисне для себе та отримаєте задоволення від відвідування Троїцького ярмарку в Мені!

З повагою, Менський міський голова                                          Г.А. Примаков