Громадські роботи для безробітних – користь для громади!

Дата: 11.06.2021 15:00

Громадські роботи – це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності, які не вимагають спеціальної кваліфікації, здійснюються на договірній основі, мають суспільну корисну спрямованість, дозволяють вирішити певні потреби територіальних громад та сприяють їх соціальному та екологічному розвитку.

Козелецькою районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості разом з Остерською міською радою проводиться організація оплачуваних громадських робіт, які є одним з чинників активної підтримки безробітних в період пошуку постійного робочого місця,  сприяють підвищенню мотивації до праці.

І тому сьогодні, 11 червня 2021 року безробітні допомагали в благоустрою міста Остер.

В період проведення громадських робіт було створено 18 тимчасових робочих місць, безробітні виконували роботи по благоустрою території біля Будинку творчості дітей та юнацтва та бази відпочинку «Остер», упорядковували територію, проводили вирубку порослій, кущів, прибирали сміття. Люди працювали злагоджено і натхненно.

Керівництво Остерської міської ради висловлює вдячність всім тим, хто долучився до прибирання територій.