Остерський міський голова підписав Меморандум про співробітництво

Дата: 15.06.2021 12:06

14 червня 2021 року Остерським міським головою Леонідом Мисливцем був підписаний Меморандум про співробітництво між Остерською територіальною громадою та Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, що представляє на території України Фонд міжнародної солідарності (Республіка Польща) Solidarity Fund PL in Ukraine. У рамках меморандуму передбачається співробітництво сторін щодо створення умов для реалізації проєкту "Вдосконалення системи психологічної підтримки в громадах, що надають соціальні послуги ветеранам АТО/ООС та їх родинам", оскільки з кожним днем продовження тривалості антитерористичної операції на Сході країни кількість ветеранів зростає, а отже питання психологічної підтримки реабілітації ветеранам АТО/ООС та їх родинам набуває актуальності.