Проведена робоча нарада щодо капітального ремонту водопровідної мережі

Дата: 16.06.2021 15:26

16 червня 2021 року Остерський міський голова Леонід Мисливець провів робочу нараду  щодо планування робіт з проведення капітального ремонту водопровідної мережі по м.Остер. В нараді взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пономаренко, начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Світлана Рак, в.о.начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби Наталія Куриленко, начальник фінансового відділу Наталія Семененко, начальник Остерського ВУЖКГ Федір Музика, інженер з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства Остерського ВУЖКГ Анатолій Скидан.

В ході обговорення було відмічено, що дані роботи будуть проведені за сприяння народного депутата України Бориса Приходька за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.