Фото без описуШановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією, яка відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя на своїй Богом даній землі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, натхнення та успіхів у всіх добрих справах на благо України!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова