Проведено позачергову сесію Остерської міської ради

Дата: 25.06.2021 15:50

25 червня 2021 року відбулося перше пленарне засідання позачергової п"ятої сесії восьмого скликання Остерської міської ради. На розгляд депутатському корпусу було винесено 15 питань.

Були розглянуті ряд земельних питань, зміни до структури та загальної чисельності працівників апарату ради, питання комунальної власності громади, питання створення  Євминського дошкільного відділення Євминської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Остерської міської ради Чернігівської області та створення  Крехаївського дошкільного відділення Крехаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Остерської міської ради Чернігівської області.

Також на затвердження депутатам була винесена Програма будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності населених пунктів Остерської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Депутати працювали швидко та злагоджено. За всі питання, які були винесені на розгляд першого пленарного засідання позачергової п"ятої сесії восьмого скликання Остерської міської ради було проголосовано одноголосно.

Наприкінці сесії присутніми було порушено питання щодо ямкового ремонту доріг, проведення швидкісного інтернету до населених пунктів громади, благоустрою територій, вивезення сміття та вуличного освітлення, на які міський голова надав вичерпні відповіді.