Привітання до Дня молоді

Дата: 25.06.2021 15:57

Шановна молодь Остерської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом - Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Бути молодим прекрасно, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.

Тому з нагоди свята бажаю усім творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваша душа.

Хай вічно вашими супутниками будуть віра, надія, любов, творчий неспокій і спрямованість у кращий завтрашній день.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова