Інформація для мешканців житлових будинків

Дата: 01.07.2021 15:08

У зв’язку зі збільшенням кількості аварій на мережах водовідведення, пов’язаних із засміченнями та потраплянням до системи сторонніх предметів, Остерська міська рада звертається до мешканців житлових будинків з проханням не допускати потрапляння різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування каналізаційними мережами (харчові відходи, ганчір’я, особисті речі, засоби гігієни тощо).

Нецільове використання сантехнічних вузлів призводить до погіршення роботи каналізації, що часто стає причиною виникнення аварійних ситуацій. Тому наполегливо просимо мешканців громади дотримуватися простих правил користування каналізаційними мережами.

Пам’ятайте, що каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків, а не для викидання сміття!

Шановні громадяни, закликаємо вас цінувати власне житло, любити наше місто та використовувати інженерні комунікації виключно за їх призначенням.