ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 07.07.2021 14:23

4 липня співробітники Національної поліції України відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди у відділенні поліції №1 Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області відбулися урочистості.

Участь у святковому заході взяв Остерський міський голова Леонід Мисливець, начальник відділення поліції №1 Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області Анатолій Домарацький, голови громад.

Леонід Мисливець вручив святкові відзнаки нашим поліцейським. За сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних із охороною прав і свобод людини, протидією злочинності, ініціативу та наполегливість, спрямованих на зміцнення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України почесними грамотами Остерської міської ради були нагороджені:

- Головешко Юлія Вікторівна, слідчий слідчого відділення відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, підполковник поліції;

- Шарак Тетяна Володимирівна, старший інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, старший лейтенант поліції;

- Штома Іван Вікторович, помічник чергового відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, старший сержант поліції;

- Хиленко Ігор Михайлович, начальник сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, капітан поліції.