13 липня 2021 року з 9.00 до 10.30 в приміщенні Остерської міської територіальної громади (м.Остер, вул. Незалежності, 21) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Прийом буде здійснювати начальник відділу Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Бойко.

До відома громадян

Чернігівський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: (0462) 77-51-68.