Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 09.07.2021 14:31

Сьогодні, 09 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Остерської міської ради, яке провів міський голова Леонід Мисливець.

До порядку денного було включено 12 питань, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались захисту прав дітей, майнових питань, благоустрою та комунальної сфери.

Також було розглянуто питання про затвердження дефектних актів на поточний ремонт доріг комунальної власності Остерської міської ради та клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Окрім членів виконкому на засідання також були запрошені керівники закладів освіти, культури та медицини, з якими після завершення засідання міський голова обговорив питання підготовки об»єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.