В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що наближається граничний термін сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік.

По Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік подали 11680 громадян, які задекларували більше 1756,2 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів – 8462, які обов’язково повинні декларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 18,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,5 млн грн військового збору.

Cтаном на 01.07.2021 року зазначеними громадянами до бюджету сплачено податку на доходи фізичних осіб 11,5 млн грн або 62,5 відс. від задекларованих сум та військового збору 2,3 млн грн або 66,9 відсотків.

Відповідно до п.179.7 ст. Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями, фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Платник податків – фізична особа, сплачує податкові зобов’язання, визначені у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» - податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування;

«11011001» - військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки» (https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ ).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області