Привітання міського голови з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 09:04

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера.

Ваша професія – одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Адже без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки міста та держави загалом.

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих та малих підприємств. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

У день професійного свята дякую всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Бажаю в будь-якій ситуації тримати баланс, не втрачати з уваги жодної цифри і значення, бажаю роботи без труднощів і помилок, а життя – з достатком і позитивним сальдо, стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова