Відбулося засідання виконкому міської ради

Дата: 21.07.2021 11:36

20 липня 2021 року під головуванням міського голови Леоніда Мисливця відбулося засідання виконавчого комітету Остерської міської ради.

В рамках засідання було внесено зміни до рішення виконавчого комітету Остерської міської ради від 09.07.2021 року № 04-06/VIII «Про затвердження дефектних актів на поточний ремонт доріг комунальної власності Остерської міської ради» та розглянуто питання про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості об"єктів будівництва.

Також, в ході засідання міський голова обговорив з присутніми орієнтовний план заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.