Відбулась нарада з питань детінізації зайнятості населення та легалізації оплати праці

Дата: 28.07.2021 16:19

Сьогодні, 28 липня 2021 року, в приміщенні Остерської міської ради під керівництвом міського голови Леоніда Мисливця було проведено семінар-нараду з керівниками підприємств, установ та організацій різних форм власності та фізичними особами-підприємцями щодо детінізації зайнятості населення та легалізації оплати праці, участь у якій взяли головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області Марина Величко та директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Воробей.

У ході наради міський голова звернув увагу керівників сільськогосподарських підприємств на сплаті податків і зборів, зокрема, на заниженні податків та незаконному розорюванню лугів.

Директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості надала інформацію щодо переваг оформлення робітників через центр зайнятості та провела роз’яснювальну роботу, щодо оформлення трудових відносин.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області провела роз"яснювальну роботу щодо оформлення трудових договорів, наголосила на необхідності офіційного оформлення трудових відносин та відмови від виплати заробітної плати у «конвертах» та вказала на відповідальність за порушення законодавства про працю

По закінченню наради роботодавці змогли почути відповіді на хвилюючі їж питання.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу Остерської міської ради