Фото без опису10 серпня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Остерської міської ради під головуванням міського голови Леоніда Мисливця. Порядок денний засідання налічував 6 питань. Всі вони були ухвалені одноголосно.

Члени виконавчого комітету, зокрема, розглянули питання надання дозволу на видалення аварійних дерев, затвердили перелік об»єктів та заходів, які фінансуються у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та проєктно-кошторисну документацію.

Також було ухвалено рішення про присвоєння поштових адрес об»єктам нерухомого майна та погоджено видачу дублікату свідоцтва про право власності на об»єкт нерухомого майна.

Ще одним з питань було встановлення опіки над майном недієздатної особи.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу Остерської міської ради