У ПАРКУ ПРИРОДИ «БЕРЕМИЦЬКЕ» ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

Дата: 28.08.2021 14:30

4 вересня, у суботу, на території парку природи «Беремицьке» відбудеться четвертий щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО».

Для учасників екофестивалю будуть організовані пізнавально-розважальні локації та заходи, зокрема екологічні цікавинки у сфері науки і техніки, екологічні вікторини та ігри, розваги, конкурси, спортивні змагання, народні ремесла, майстер-класи, екскурсія парком природи «Беремицьке», ярмарок майстрів, фотовиставки, концертна програма та польова кухня, на якій всіх бажаючих пригощатимуть кулешем та фіточаєм.

Організатором заходу виступив Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Місце проведення: парк природи «Беремицьке», с. Беремицьке, Остерська міська територіальна громада, Чернігівський район.

Початок заходу: об 11-00.

Запрошуються всі бажаючі, а також представники засобів масової інформації для висвітлення заходу!