ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 10:05

Шановні учні, вчителі, батьки, працівники навчальних закладів!

Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Перший день осені завжди особливий, адже він розпочинає важливий період – час навчання. Знання – це сила. Без них неможливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Цього дня для  першокласників  розпочнеться цікава мандрівка країною Знань і відкриттів. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у стінах рідних шкіл. Цьогорічний перший дзвоник сповістить їх про початок фінішної прямої, яку вони мають пройти з гідністю. Бажаю нашим майбутнім випускникам досягнути бажаних результатів у навчанні, здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та досягнення поставленої мети

Найщиріші слова подяки висловлюю вчителям за їх щоденну, напружену працю. Вони щедро діляться своїми знаннями, виховують молоде покоління свідомих громадян, плекають справжніх патріотів, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній успішний день Української незалежної держави. Бажаю не втрачати оптимізму, накопичувати позитив та знання, щоб щедро ними ділитись з учнями. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями і мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення. Зичу всім успішного навчального року!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова