Фото без опису31 серпня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Остерської міської ради під головуванням міського голови Леоніда Мисливця.

На розгляд  було внесено 7 питань, які детально розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Одне з перших питань – затвердження зведених кошторисів на проведення поточного ремонту (грейдерування) доріг комунальної власності Остерської міської ради.

Окрім цього, члени виконавчого комітету схвалили прогноз бюджету Остерської міської територіальної громади на 2022-2024 роки та внесли зміни до показників міського бюджету на 2021 рік.

Також, були розглянуті питання, що стосувались оренди комунального майна та уточнення поштової адреси.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу Остерської міської ради