Вітання міського голови з Днем підприємця

Дата: 03.09.2021 16:24

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, вносите значний внесок у поповнення бюджету громади, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами.

У цей день бажаю вам міцного здоров'я, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проєктів, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання нашого краю та усієї держави!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова