ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 08.09.2021 12:36

Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Остер по вул. 8-Березня,1/2. Кадастровий номер: 7422010499:31:091:0023.

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011р.), враховуючи рішення Першого пленарного засідання другої сесії восьмого скликання Остерської міської ради №30-01-02/VIII «Про розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Остер по вул.8-го Березня, 1/2», було виготовлено містобудівну документацію ФОП Овдієнко В.О. (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №004395, телефон (066) 525 46 58).

Розгляд містобудівної документації відбудеться 23  вересня 2021р. о 14.30 у приміщенні Остерської міської ради за адресою: 17044, Чернігівська обл., Козелецький р-н, м. Остер, вул. Незалежності, буд. 21, зал засідань, кімн. 18.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації зазначеної містобудівної документації звертатись до Остерської міської ради протягом 14 календарних днів із моменту виходу оголошення. Пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі. Відповідальна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Рак Світлана Віталіївна, тел. (04646) 4 32 58.