Остерську громаду з робочим візитом відвідав очільник Чернігівського району

Дата: 08.09.2021 12:10

Сьогодні з робочою поїздкою в Остерській громаді перебував голова Чернігівської районної державної адміністрації Василь Тройна, де він зустрівся з міським головою Леонідом Мисливцем та керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів громади.

В ході зустрічі відбулось обговорення проблемних питань, які виникають в навчальному процесі з початком нового навчального року та стан проходження вакцинації освітян, а керівники закладів освіти детально поінформували про стан справ в загальноосвітніх закладах.

В ході візиту очільник району також ознайомився з роботою пункту  вакцинації населення, що знаходиться на базі Остерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поспілкувався із завідувачем амбулаторії Анною Закревською, яка поінформувала про статистику щеплених по Остерській громаді та звернула увагу на збільшення кількості провакцинованих осіб.