Привітання міського голови з Днем фізичної культури та спорту

Дата: 10.09.2021 12:45

Шановні спортсмени, тренери, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.

Саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Фізичне виховання – це здоров’я нації.

Висловлюю щиру подяку вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова