Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян в Остерській громаді

Дата: 14.09.2021 16:40

Сьогодні в приміщенні міської ради провів особистий прийом громадян начальник Головного управління Національної поліції у Чернігівській області Володимир Нідзельський. Він особисто поспілкувався з мешканцями громади та зустрівся з міським головою Леонідом Мисливцем.

Вони обговорили перспективу створення на території громади поліцейської станції, де в майбутньому будуть працювати офіцери громади. Під час прийому громадян також був присутній начальник відділення поліції №1 (м.Козелець) Анатолій Домарацький. Він одразу давав особовому складу доручення допомогти заявникам розібратися у складних для них ситуаціях.

На прийомі у керівника поліції Чернігівської області громадяни запитували про хід розгляду кримінальних проваджень, просили збільшити кількість поліцейських в громаді та дякували деяким співробітникам поліції. А представники Остерського коледжу будівництва та дизайну запросили поліцейських завітати до студентів із лекціями.