ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!

Дата: 17.09.2021 09:16

Шановні рятівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту! «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – такі відомі усім слова. Але за ними криється величезна самовідданість, мужність, сміливість, сила волі та дисциплінованість кожного працівника даної служби. На ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й захист національного багатства та порятунок чужих життів.

Я вдячний вам за вашу цілодобову готовність та вірність обов’язку. Адже тисячі врятованих людських життів, ліквідованих пожеж, збережених для нашої громади матеріальних цінностей – найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. Нехай тривожних викликів буде якомога менше, а теплих слів і привітань, слів вдячності та підтримки – щоразу більше. Зі святом вас!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова