Урочисті заходи до Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 14:49

Важко переоцінити важливість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники, ризикуючи власним життям. Саме вони, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибувати на ліквідацію завалів, руйнувань та інших стихій. А результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

І, саме сьогодні, 17 вересня 2021 року у Козелецькому районному будинку культури привітали цих мужніх і відважних людей із професійним святом - Днем рятівника.

Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами, цінними подарунками та відзнаками кращих рятувальників.

Від імені Остерської міської ради з вітальним словом до присутніх звернулася начальник загально-господарського відділу Наталія Пенська та з нагоди свята вручила грамоти Остерської міської ради:

- Радіонову Олександру Григоровичу – старшому прапорщику служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника 5 державної пожежно-рятувальної частини (смт.Козелець) 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області;

- Цаюку Олександру Анатолійовичу – підполковнику служби цивільного захисту, начальнику 7 державного пожежно-рятувального посту (м.Остер) 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.

Доповнили святковий настрій чудовим концертом колективи Козелецького будинку культури та вихованці зразкового танцювального колективу «Веселі черевички».

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу