Відбулося перше засідання Ради територіальних громад Чернігівської області

Дата: 20.09.2021 12:06

17 вересня 2021 року Остерський міський голова Леонід Мисливець взяв участь в першому засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області. Разом із колегами з інших громад та керівниками області були обговорені найболючіші питання, які вже сьогодні потребують вирішення і задля цього треба об'єднувати зусилля і напрацьовувати спільні рішення.

Обговорили роботу закладів освіти та їх фінансування у поточному навчальному році,  виконання місцевих бюджетів та особливості їх складання на наступний рік, розробку комплексних планів просторового розвитку територій громад, інвентаризацію водних об'єктів та створення служби «Соціальне таксі». Остерська громада одна з трьох в області, в якій вже створена така спеціалізована служба.