Звернення міського голови з нагоди 78-ї річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 21.09.2021 09:50

Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату — 78 річницю звільнення  Чернігівщини  від німецько-фашистських загарбників.  Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

Бажаю кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З Днем Визволення Чернігівщини шановні земляки!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова