Вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру

Дата: 29.09.2021 16:12

Сьогодні, 29 вересня, українська та світова спільнота відзначає 80-ту річницю початку одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, що вчинили нацистські окупанти у 1941-1943 роках.

Бабин Яр – місце пам'яті та некрополь близько 100 тисяч розстріляних цивільних громадян і військовополонених.

В м.Остер з нагоди цієї скорботної дати пройшов захід біля Братської могили громадян міста Остра та воїнів Радянської армії, розстріляних у 1941 році. З метою вшанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру керівництво громади, працівники установ та організацій, ветерани війни та жителі громади вшанували пам'ять загиблих молитвою і поклали квіти до Братської могили.

«Ми маємо пам'ятати цю масштабну трагедію, коли тисячі людей були закатовані  через те, що належали до євреїв. Цим страшним злочинам немає прощення. Як і немає забуття. А ми з вами мусимо жити так, щоб такі жахливі сторінки історії більше ніколи не повторилися»,– зазначила секретар Остерської міської ради Тетяна Бардаченко.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу