Фото без опису

Газ людині вірно служить – з обережними він дружить!

Ніби просто дитячий віршик, але в ньому - серйозний зміст, важливий і для дорослих, і для дітей.Адже природний газ – це вибухонебезпечна речовина, яка потребує відповідального користування. Існують обов’язкові правила, знання і дотримання яких є невід’ємною частиною безпеки Вашої родини. Наразі триває Місячник безпечного використання газу в побуті, тож ми вчергове нагадуємо ці правила:

  • Вмикаючи газові прилади, спочатку запаліть сірник, а потім відкрийте газ.
  • Щоб уникнути утворення чадного газу,має бути постійний притік свіжого повітря, тому  важливо слідкувати за правильною роботою димарів та вентиляційних каналів.
  • Заміну та ремонт газових приладів (підключення до діючих газопроводів), деталей газорозподільних систем можуть виконувати лише працівники спеціалізованих організацій, які мають відповідні дозволи, самостійно це робити заборонено.
  • Не користуйтеся несправними газовими приладами!
  • Не залишайте працюючі газові прилади без нагляду!
  • Не використовуйте газові плити для обігрівуоселі та сушіння речей.
  • Не допускайте дітей дошкільного віку (осіб, які не пройшли інструктаж) до користування газовими приладами

Відчули запах газу -  одразу телефонуйте 104. Аварійна газова служба працює цілодобово та без вихідних.

Пам’ятайте також, що одна з головних запорук безпеки – справність газових систем та обладнання. Саме для цього необхідно регулярно проводити його технічне обслуговування. Дізнатися, як це зробити, можна за номерами контакт-центру (067) 65-64-104, (0462) 61-62-04або в Клієнтських просторах 104.ua.

Безпечне користування газом – це відповідальність кожного!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису