Фото без опису

5 та 7 жовтня  2021 року у приміщенні Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулися майстер-класи для безробітних на тему «Сучасні джерела пошуку роботи», на які був запрошений заступник начальника відділу  Козелецьке бюро правової допомоги  Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Михед. Безробітні разом із юристом та фахівцем з профорієнтації Вікторією Авраменко, в ході заходу проаналізували різні  джерела пошуку роботи, визначили їх плюси та мінуси, розглянули конкретні оголошення щодо роботи, з’ясували, якими оголошеннями ми можемо зацікавитися, а які несуть небезпеку потрапити в шахрайські схеми. Також були підняті питання як уникнути шахрайства під час працевлаштування та розглянуті небезпеки звернення до посередників з метою працевлаштування за кордоном.

Також Володимир Михед провів правопросвітницькі групові та індивідуальні консультації із земельних питань в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» під час якого обговорено питання про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою та право земельного сервітуту, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, порядок приватизації земельних ділянок та документи, які необхідні для її оформлення, способи захисту прав людини, відповідальність за порушення земельного законодавства, порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, також серед учасників заходу було розповсюджено відповідні інформаційні буклети.

За отриманням консультації та захистом своїх прав мешканцям Козелецького району можливо звернутись до бюро правової допомоги за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34а, каб. №12 та №19, тел. (04646) 4-20-10, (04646) 4-22-26