Фото без опису

На жаль, в Україні та світі знову спостерігається стрімке погіршення епідемічної ситуації щодо COVID-19 – кількість нових випадків зараження зростає кожного дня.

У зону високого ризику важкого перебігу та смерті від коронавірусу потрапляють люди, які щоденно контактують з великою кількістю людей. Серед них і працівники Міграційної служби, які працюють у постійному контакті з людьми.

Багато наших колег уже перехворіли або й досі хворіють на COVID-19, однак маємо і позитив, адже зростає серед нас і кількість людей, які отримали щеплення від COVID-19.

Наразі в Україні є достатня кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими ми можемо щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни – кожна з них ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Чому ж важливо вакцинуватися від COVID-19? Передусім, для того, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також - рідних, колег чи просто людей, які їдуть поруч з нами у транспорті. Причому щепитися варто навіть тим людям, які вже перехворіли, адже імунітет після перенесеної хвороби залежить від особливостей організму кожної окремої людини.

Важливо: чим більше людей зроблять щеплення, тим швидше заходи профілактики COVID-19 стануть не потрібними, а відтак – уся країна зможе повернутися до звичного життя.

Водночас, необхідними залишаються носіння масок, користування дезинфікуючими засобами та дотримання соціальної дистанції. Так само слід залишатися вдома та утримуватися від відвідування місць значного скупчення людей, якщо ви маєте симптоми ГРВІ, нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження.

Однак потрібно пам'ятати, що усі ці заходи лише допомагають зменшити ризик контакту з вірусом або його передавання іншим людям, але їх недостатньо, аби побороти коронавірус.

Тому просимо усіх не зволікати і записатися на щеплення, щоб захистити себе та близьких від COVID-19.

Міцного здоров'я усім нам!