14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі. День захисників та захисниць України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів Батьківщини на всіх етапах її історії. В цей день не тільки дякують живим воїнам, а й вшановують пам’ять загиблих, але нескорених захисників нашої Вітчизни.

В м.Остер з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

Звертаючись з вітальними словами до захисників та захисниць України, секретар міської ради Тетяна Бардаченко подякувала всім воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажала всім міцного здоров'я, злагоди, миру та Божого благословення.

Віддали шану хвилиною мовчання й тим справжнім героям, які загинули при виконанні свого обов’язку, але назавжди залишились, хоч і незримими, поруч з нами. Про їх героїчний вчинок пам’ятаємо і будемо пам’ятати.

Продовжились святкові заходи в Остерському міському будинку культури.

Зі сцени до присутніх зверталися з поздоровленнями, вітаннями, словами щирої вдячності за їх патріотизм, силу духу, непорушні людські цінності.

З великою повагою та вдячністю звернулась і привітала присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Куран: «Вважаю, що головне в житті – це мир, спокій, надія на завтрашній день. Тож за це велика подяка Вам, наші воїни, та тим, хто прямо зараз обороняє наші рідні домівки на передовій. Дуже хотілося б, щоб у кожній сім’ї панували любов, благополуччя, достаток, а діти виховувались в мирі, спокої та радості».

Протягом усього урочистого концерту захисників та захисниць зі святом мужності, сили волі та любові до рідної землі вітали творчі колективи Остерського міського будинку культури, вихованці Остерської дитячої музичної школи, Остерської гімназії та Остерського будинку творчості дітей та юнацтва.

Усі заходи пройшли  з дотриманням  санітарно-епідеміологічних вимог.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу