Чернігівщина на межі «червоної» зони - лікарі просять вакцинуватися

Дата: 19.10.2021 16:11

Наразі епідемічна ситуація в регіоні досить напружена та невтішна. Невпинно зростає кількість хворих. Якщо позаминулого тижня (4-10 жовтня) захворілих було 1874, то за 11-17 жовтня їх кількість збільшилась на 130 осіб — до двох тисяч.

Кількість шпиталізованих теж викликає тривогу. Тиждень тому таких осіб було 713, а наразі їх кількість збільшилась до 901 пацієнта.

Така невтішна статистика є наслідком низького рівня вакцинації населення (всього 20,8%) та причиною того, що Чернігівщина знаходиться за крок до «червоної» зони.

Вихід є – наголошують лікарі. Щеплення від COVID-19 не тільки зменшить рівень захворюваності, але й дозволить жити у звичному режимі навіть у разі введення тотального локдауну.

Усі, хто має повний курс щеплень від коронавірусної хвороби, навіть за умов максимальних обмежень зможуть ходити у кіно, сидіти у кав’ярнях, плавати у басейнах чи відвідувати музеї. За умови, що власники цих закладів подбали, щоб у всіх їхніх працівників також були зелені COVID-сертифікати.

Отож, не зволікайте! Скористатися можливістю вакцинуватися можна в центрах масової вакцинації та пунктах щеплень.

За інформацією Чернігівської ОДА