Привітання міського голови з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 09:14

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!

Ваша професія покликана вносити в життя людей добро і милосердя. Робота, якій Ви віддаєте всі свої сили, вимагає сумлінного ставлення до справи, величезного терпіння і вміння співчувати. Саме Ваші участь і підтримка вселяють в людей впевненість у завтрашньому дні, рятують їх від самотності, надають сили для подолання складних життєвих ситуацій.

Від щирого серця дякую всім, хто присвятив себе складній і такій необхідній багатьом жителям нашої громади соціальній роботі. Хай невичерпною буде  криниця Ваших душ, а вдячність та шана людей додають Вам сил і наснаги у Вашій нелегкій справі.

Бажаю Вам невичерпної життєвої енергії та оптимізму, доброго здоров'я і душевного спокою, радості, задоволення від своєї праці і великого особистого щастя!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова