У зв"язку з початком опалювального сезону, служба у справах дітей Остерської міської ради організувала та провела перевірку готовності сімей з дітьми до зимового періоду.

Перевірка проходила в 3 етапи: 13 жовтня, 19 жовтня, 02 листопада 2021 року. Для роботи були залучені працівники служби у справах дітей Остерської міської ради, соціальний педагог опорного закладу – Остерська гімназія, заступник директора з виховної роботи опорного закладу Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.Збанацького, інспектора ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області.

В ході роботи було проінспектовано умови проживання 17 сімей, у яких виховуються 36 дітей. З них: діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти, які перебувають під опікою та діти, які виховуються в сім?ях, що знаходяться під посиленим контролем Служби.

Перевірено наявність в домогосподарствах запасу продуктів харчування, дров, дитячого теплого одягу та взуття. Особлива увага зверталася на технічний стан систем та приладів опалення, їх відповідність умовам безпечної експлуатації.

В результаті перевірок в 2-х сім"ях були виявлені порушення. Інспектором ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області на батьків складено адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 КУпАП.

З батьками інших сімей проведено бесіди щодо дотримання техніки безпеки при користуванні електро- та газовими приладами, ведення здорового способу життя, раціонального використання коштів сімейного бюджету, надано інформаційні послуги та гуманітарну допомогу.

Служба у справах дітей Остерської міської ради наголошує, що у період опалювального сезону особливу увагу потрібно приділяти правилам безпеки при використанні та експлуатації електро- та газових приладів, а також пічного опалення.

Пам"ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної безпеки зможе зберегти ваше життя та життя ваших дітей! Бережіть себе!!!

 

P.S. Служба у справах дітей дякує за співпрацю інспектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області, соціальному педагогу опорного закладу – Остерська гімназія, заступнику директора з виховної роботи опорного закладу – Остерська ЗОШ І-ІІІ с. ім. Ю.Збанацького.

Окрему подяку хочемо висловити всім, хто відгукнувся на наше прохання щодо надання гуманітарної допомоги сім"ям з дітьми: працівникам Остерської міської ради, працівникам Остерського коледжу будівництва та дизайну, депутату Остерської міської ради Балуновій Тетяні Сергіївні та жителям Остерської міської територіальної громади.