Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Без традиції — немає культури, а без культури — немає нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро дякую кожному із Вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу Ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи.

Бажаю всім Вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова