Увага! Оголошення!

Дата: 18.11.2021 13:04

23 листопада 2021 року з 9.00 до 10.00 в приміщенні Бірківського старостинського округу Остерської ОТГ (с. Бірки, вул. Шевченка, 9)з 10.15 до 11.15 в приміщенні Біликівського старостинського округу Остерської ОТГ (с. Білики, вул. Лісова, 2)з 11.30 до 12.30 в приміщенні Євминського старостинського округу Остерської ОТГ (с. Євминка, вул. Київська, 201)з 12.45 до 13.45 в приміщенні Крехаївського старостинського округу Остерської ОТГ (с. Крехаїв, вул. Лесі Українки, 55) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Прийом буде здійснювати представник Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До відома громадян

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: (0462) 77-51-68.